R
Loading...
DOWNLOAD RTV BIR MP4 3GP & MP3

Below result for RTV+BIR on wikiwaparz.com. Download mp3, torrent , HD, 720p, 1080p, Bluray, mkv, mp4 videos that you want and it is FREE forever!Subscribe To Our Newsletter

Join up to 900,000+ subscribers NOW!!!

Subscribe to our newsletter to stay updated.Loading...
1:33

Download RTV Ora Korçë Konflikti për pronën, babë e bir rrahin me dru ish dekanin download mp4 3gp mp3

#rtvora Babë e bir janë arrestuar në Kolonjë pasi dhunuan me mjete të forta ish-dekanin e Shkencave të Universitetit të Korçës, Ilo Mele Shkak për konfliktin mes dy familjeve janë bërë 600 metra tokë, që familja Mele thotë se e ka blerë me dokumente të rregullta, ndërsa familja Murataj i pretendon pronësinë Ish-dekani i Fakultetit të Shkencave të Natyrës në Korçë, Ilo Mele, është dhunuar me për çështje pronësie në Skorovot të Kolonjës nga babë e bir, Adem dhe Gjergj Murataj, tashmë të vënë në pranga Ai ka marrë goditje në kokë dhe aktualisht po merr ndihmë mjekësore në spitalin e Korçës ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën Ngjarje e paralajmëruar -Bashkëshortja e tij, Veronika Mele, thotë se sherri ka nisur për 600 metra tokë sipas saj të blerë me dokumentacion të rregullt, ndërsa dhuna ndaj bashkëshortit të saj nga at e bir ishte e përsëritur Veronika Mele Të njëjtët persona e kanë dhunuar dhe një vit më parë Gjykata i liroi Ndjehemi të rrezikuar për jetën Kërkojmë autorët te marrin dënimin e merituar Autorët janë persona me precedentë penalë U dhunua me dru në kokë dhe ka 8 qepje Është në gjendje të rënduar psikologjike Për më shumë lexoni në www oranews tv article arrestohen-babe-e-bir-dhunuan-nje-person-motive-pronesie Follow Ora News Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE bit ly 2DDddtL Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for TV Shows HERE bit ly 2sPcqj3 For more content from click HERE www oranews tv Like Ora News on Facebook HERE bit ly 2RkUN4s Follow Ora News on Instagram Here bit ly 2HBuiID Follow Ora News on Twitter bit ly 2RhOaQp Follow Ora News on Google+ HERE bit ly 2T

1:31

Download RTV Ora Ndalohet njëri prej autorëve të plagosjes së babë e bir në protestën e 2 qershorit download mp4 3gp mp3

#rtvora Pas publikimit të pamjeve filmike nga ministria e Brendshme policia e Tiranës njoftoi arrestimin e një 43-vjeçari nga Xhafzotaj që akuzohet për plagosjen e dy protestuesve të opozitës para parlamentit më 2 qershor Zamir Sijani është filmuar teksa godet me sende të forta shtetasit Ymer e Erjon Çela Ndërkohë prokuroria ka dorëzuar në gjykatë kërkesën për caktimin e masave të sigurisë ndaj 42 personave të arrestuar pas protestës Policia e Tiranës njoftoi se ka arrestuar një 43-vjeçar të akuzuar për plagosjen e dy protestuesve gjatë tubimit të Partisë Demokratike më 2 qershor para parlamentit Autori i dyshuar i ngjarjes është shtetasi Zamir Sijani, 43 vjeç, i dënuar më parë për veprat penale “Trafikimi i lëndëve narkotike” dhe “Mbajtja pa leje dhe prodhimi i armëve, armëve shpërthyese dhe i municionit" Burime nga policia thanë se "ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi më 2 qershor rreth orës 20 00, në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit“ dhe në rrugën “George VV Bush”, ka prishur qetësinë publike në kohën që subjekti politik Partia Demokratike dhe aleatët zhvillonin protestën dhe ka goditur me mjete të forta shtetasit, Ymer dhe Erjon Cela (babë e bir) banues në Tiranë, duke ju shkaktuar dëmtime të rënda në pjesën e kokës" Ministria e Brendshme ka publikuar më herët pamje filmike ku 43-vjeçari është parë duke goditur me mjete të forta në kokë protestuesit Pas arrestimit të këtij shtetasi policia tha se dosja për ngjarjen i kaloi Prokurorisë me akuzat për "Plagosje e rëndë me dashje" dhe "Prishja e qetësisë publike" Ndërkohë prokuroria e Tiranës ka dorëzuar në gjykatë kërkesat për caktimin e masave të sigurisë për 42 protestues të arrestuar nga policia pas tubimit të opozitës më 2 qershor Ata akuzohen për organizim të tubimeve të paligjshme si dhe për goditje ndaj efektivave të policisë Seanca për caktimin e masave të sigurisë pritet të mbahet të mërkurën në gjykatën e Tiranës ndërsa prokurorët që do të përfaqësojnë akuzën janë Enklid Gjini dhe Alket Mersini Për më shumë lexoni në www oranews tv article ndalohet-njeri-prej-autoreve-te-plagosjes-se-babe-e-bir-ne-protesten-e-2-qershorit Follow RTV Ora Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for NEWS HERE bit ly 2DDddtL Subscribe To "Ora News" on YouTube Channel for TV Shows HERE bit ly 2sPcqj3 For more content from click HERE www oranews tv Like Ora News on Facebook HERE bit ly 2RkUN4s Follow Ora News on Instagram Here bit ly 2HBuiID Follow Ora News on Twitter bit ly 2RhOaQp Follow Ora News on Google+ HERE bit ly 2T

Next»
Radio mekteb Ramazanski kviz As .MP4 3GP FLV-

Result Description...

Take some time to read the thoughts below specifying the results...

Video Courtesy to Uploaders And Owners

Incoming Search Tags

You can also see other possible keywords for downloading similar video...

Download video Radio mekteb Ramazanski kviz mp4 3gp Download RTV BIR. mp3 3gp mp4 Download rtv-bir movie mp4 3gp, Radio mekteb Ramazanski kviz .mp4 Download Videos, Free Download RTV BIR, RTV BIR MP3 Download, RTV BIR MP4 Video Download, RTV BIR All Video Download, RTV BIR 3GP Download, Fast Downloads, HD Downloads, Download HD Mp4, 3GP, Movies, IOS Videos Download, Mobile Videos, Iphone Videos Download, Android Videos Download, Latest New Songs and Video, Online Full Video Downloads, Search And Download

Download Radio mekteb Ramazanski kviz .mp3 Where to Get Radio mekteb Ramazanski kviz - Radio mekteb Ramazanski kviz .mp4 video, Download RTV BIR - Radio mekteb Ramazanski kviz .avi Crystals torrent, mp3song, Free Radio mekteb Ramazanski kviz .mp3 Song Download, Radio mekteb Ramazanski kviz ft Radio mekteb Ramazanski kviz - movies.mp3 RTV BIR Full track Download, RTV BIR, RTV BIR .mp3 Single Free Download, RTV BIR - Radio mekteb Ramazanski kviz , Radio mekteb Ramazanski kviz Download, RTV BIR - Radio mekteb Ramazanski kviz .mp3.mp3 Track, SoundCloud Download Radio mekteb Ramazanski kviz .mp3 Listen Online, Radio mekteb Ramazanski kviz .mp3 Song In 320Kbps & 128Kbps, RTV BIR 190Kbps format, Tindeck RTV BIR

Share This With...


facebook twitter google+ | WhatsApp |Jedixraja Project © 2019.